Yhteystiedot

CT-Ravintolat

myynti@ctravintolat.fi
040 77 00 425
Linnankatu 3a B, 4 krs.
20100 Turku

Carola Sintonen

Ravintoloitsija

carola@ctravintolat.fi

Tero Sintonen

Ravintoloitsija & toimitusjohtaja

tero@ctravintolat.fi

Simo Hallikainen

Pääkeittiömestari, osakas (NOOA, Båthuset)

simo@ctravintolat.fi

Mikko Saariketo

Ravintolatoimenjohtaja

mikko@ctravintolat.fi

Iita Ruoholahti

Johdon assistentti ja palkkahallinnon vastaava

iita@ctravintolat.fi

Henna Koski

Myynti- ja asiakkuuspäällikkö

henna@ctravintolat.fi

Ravintolat

Ravintola Tårget

Istumapaikat: 250

Terassi: 120

Perustamisvuosi: 2014

info@matbar.fi

0400 52 27 07

Laskutus:

CT-Ravintolat Oy
Y-tunnus: 1636064-1
Verkkolaskuosoite: 003716360641
Operaattoritunnus: E204503
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Ravintola Hügge

Istumapaikat: 80

Terassi: 50

Perustamisvuosi: 2018

info@hugge.fi

040 62 67 115

Laskutus:

Weggo Oy 
Y-tunnus: 2936903-9
Verkkolaskuosoite: 003729369039
Operaattoritunnus: E204503
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Ravintola NOOA

Istumapaikat: 120

Terassi: 250

Perustamisvuosi: 2017

info@ravintolanooa.fi

0400 90 88 77

Laskutus:

Turun Rantaravintolat Oy
Y-tunnus: 2790104-4
Verkkolaskuosoite: 003727901044
Operaattoritunnus: E204503
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Ravintola di Trevi

Istumapaikat: 100

Terassi: 28

Perustamisvuosi: 2012

info@ditrevi.fi

0400 57 00 97

Laskutus:

Restacafe Trading Oy
Y-tunnus: 2191625-3
Verkkolaskuosoite: 003721916253
Operaattoritunnus: E204503
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Fontana Café

Istumapaikat: 128

Terassi: 36

Perustamisvuosi: 2002

info@fontana.fi

02 2501 444

Laskutus:

Restacafe Trading Oy
Y-tunnus: 2191625-3
Verkkolaskuosoite: 003721916253
Operaattoritunnus: E204503
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Cocktailbar Piazza

Istumapaikat: 120

Perustamisvuosi: 2014

info@matbar.fi

0400 52 27 07

Laskutus:

CT-Ravintolat Oy
Y-tunnus: 1636064-1
Verkkolaskuosoite: 003716360641
Operaattoritunnus: E204503
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Ravintola Båthuset

Istumapaikat: 50

Terassi: 150

Perustamisvuosi: 2018

info@bathuset.fi

040 86 11 988

Laskutus:

Turun Rantaravintolat Oy
Y-tunnus: 2790104-4
Verkkolaskuosoite: 003727901044
Operaattoritunnus: E204503
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

LÅNA

Terassi: 30

Perustamisvuosi: 2016

info@lanaturku.fi

044 976 6261

Laskutus:

Restacafe Trading Oy
Y-tunnus: 2191625-3
Verkkolaskuosoite: 003721916253
Operaattoritunnus: E204503
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Vierasvenesatamat

Turun vierasvenesatama

Venepaikat: 70

info@turunvierasvenesatama.fi

0400 53 66 13

Nagu Hamn

Venepaikat: 160

info@naguhamn.fi

0400 55 29 23