Ota yhteyttä!

Ota yhteyttä – Jätä alla olevan lomakkeen kautta viesti niin olemme sinuun yhteydessä!

CT-Ravintolat

CT-RAVINTOLAT

myynti@ctravintolat.fi
010 573 5000 (pvm/mpm)
Linnankatu 3a B, 4 krs.
20100 Turku

Yhteystiedot

CT-Ravintolat

myynti@ctravintolat.fi
010 573 5000 (pvm/mpm)
Linnankatu 3a B, 4 krs.
20100 Turku

Carola Sintonen

Ravintoloitsija

carola@ctravintolat.fi

Tero Sintonen

Ravintoloitsija & toimitusjohtaja

tero@ctravintolat.fi

Simo Hallikainen

Pääkeittiömestari, osakas (NOOA, Båthuset)

simo@ctravintolat.fi

Henna Koski

Myynti- ja asiakkuuspäällikkö

henna@ctravintolat.fi

Iita Ruoholahti

Johdon assistentti ja palkkahallinnon vastaava

iita@ctravintolat.fi